Zaznacz stronę

Jednorazowo i w abonamencie

Usuwanie wirusów

Profesjonalna usługa usuwania wirusów ze witryn internetowych. Naprawiamy zainfekowane strony i sklepy internetowe. Usuwamy złośliwe oprogramowanie z Twojej strony www, chroniąc renome Twojej firmy z miasta Nowy Tomyśl

Usuwanie wirusów ze stron internetowych

XXI wiek to czas, kiedy praktycznie każdy korzysta z Internetu. Dlatego żaden posiadacz strony internetowej nie może czuć się bezpieczny! Przestępcy oraz automatyczne boty przeszukują sieć i włamują się na strony internetowe w celu wykorzystania ich od instalacji szkodliwego oprogramowania lub wyłudzenia pieniędzy. Nie pozwól sobie na utratę reputacji. Jeśli Twoja strona została zainfekowana zaufaj profesjonalistom i pozbądź się wirusów! A jeśli chcesz mieć spokój raz na zawsze, skorzystaj z naszego abonamentu i ciesz się ochroną swojej strony internetowej!

Zadbaj o swoją markę w powiecie nowotomyskim, a nawet całym województwie wielkopolskim i nie pozwól by zainfekowana witryna ją zrujnowała!

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo

Usuwanie wirusów

Usuniemy wszystkie wirusy i przywrócimy stronę do działania “jak dawniej”.

Usuwanie reklam

Usuniemy wszelkie modyfikacje kodu wyświetlające złośliwe reklamy.

~

Konfiguracja zabezpieczeń

Zadbamy o Twoją stronę konfigurując zabezpieczenia oraz ją monitorując.

Aktualizacja CMS

W miarę możliwości zaktualizujemy Twój CMS i jego moduły do aktualnych wersji.

Pozbądź się wirusów ze swojej witryny!

 

Uzyskanie dostępu do Twojej strony przez przestępców może mieć katastrofalne skutki. Nawet jeśli już do tego doszło – nie pękaj! Usuniemy wirusy z każdej strony internetowej bez względu na zastosowany System Zarządzania Treścią lub jego brak. Zrobimy wszystko by przywrócić ją do takiego stanu w jakim była zanim została zawirusowana. Dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu możesz być pewien, że Twoja strona zostanie odwirusowana!

Zachęcamy również do skorzystania z naszej opcji abonamentowej. To korzystne cenowo rozwiązanie gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie i stały monitoring Twojej witryny (lub kilku) oraz w przypadku zainfekowania bezzwłoczną reakcję i naprawę. Dzięki czemu nie będziesz musiał(a) się martwić o swoją witryne, a skupisz się na rozwoju swojego biznesu w Nowym Tomyślu!

 

To jak? Jednorazowo, czy abonament?

Masz jakieś pytania?

Pomożemy w wyborze pakietu, przygotujemy indywidualną ofertę, pomożemy w trybie ekspresowym.

#OdwirusowanieStronNowy Tomyśl #UsuwanieWirusowNowy Tomyśl